Strony www

Czym jest strona www?  

Strona www to dokument, który za pośrednictwem przeglądarki internetowej stanie się Twoją własną wizytówką w sieci. 
To również niezastąpiony sposób na szybką komunikację z odbiorcą. Chcąc wybrać niezawodne narzędzie na przesyłanie treści o charakterze informacyjnym, edukacyjnym, usługowym bądź handlowym możesz mieć pewność, że strona internetowa posłuży Ci najlepiej.     

Każda działalność gospodarcza ma potencjał, by odnieść sukces. Decydując się na założenie własnej strony internetowej w prosty i łatwy sposób wykreujesz wizerunek firmy i wprowadzisz ją na ogólnoświatowy rynek. Komunikując się na wielu poziomach i prezentując swój biznes w sieci sprawisz, że zyska on niebywałe korzyści, które przełożą się na zwiększoną popularność.    Projektując dla Ciebie stronę internetową jednocześnie sprawimy, że otrzymasz od nas fundament działań marketingowych. Na tej płaszczyźnie będziesz mógł promować swoje usługi lub produkty.  Wybierając ten najważniejszy kanał dystrybucji zbudujesz rzeczywiste relacje z osobami, które już Ci zaufały. 

Zalety posiadania strony internetowej:  

  • wizytówka własnej firmy
  • fundament działań marketingowych
  • skuteczna promocja działalności w sieci
  • kanał dotarcia do nowych klientów i budowania relacji ze aktualnymi

Bycie lojalnym wobec klientów to klucz do sukcesu, a zapewnić to możesz poprzez profesjonalną prezentację Twojej firmy oraz rzetelne informacje na jej temat. Wyróżnij się spośród konkurencji stawiając na skuteczną promocję Twojej działalności. Oferujemy Ci usługę, która zrealizuje Twoje wymagania, a w efekcie końcowym przeniesie projekt na płaszczyznę handlowo-usługową dostępną dla każdego.

Ogólny proces tworzenia strony www:

Potrzeby i wymagania klienta.

Przeprowadzenie szeregu działań, które dostarczą niezbędnych informacji, określą główny cel oraz założenia końcowe dotyczące projektu.

Przeprowadzenie analizy konkurencji.

Przestudiowanie aktualnych i potencjalnych konkurentów danej działalności. Określenie jej strategii, mechanizmu działania, jak również wyłonienie słabych i mocnych stron.

Przedstawienie koncepcji działania.

Zapoznanie klienta z harmonogramem działania, który uwzględnia wcześniejsze sugestie klienta.

Przygotowanie projektu graficznego.

Prowadzenie pracy nad projektem graficznym zgodnie z ustalonymi warunkami.   

Przeprowadzenie wdrożenia projektu.

Zapoznanie klienta z przygotowanym projektem i podsumowanie całości.   

Naniesienie uwag klienta na projekt. 

Ostatni etap, po którym następuje akceptacja całości i oddanie projektu do całkowitej realizacji.   

O nas

Kreatywny-Marketing.pl to zespół, który działa w środowisku internetowym. Tworząc dla szerokiej grupy odbiorców zdobyliśmy cenne doświadczenie w każdej dziedzinie. Zaangażowanie i umiejętności pomagają nam w znalezieniu najlepszych rozwiązań w marketingu i technologii internetowej. Chcąc rozpocząć z nami współpracę, przedstaw nam swoje oczekiwania, a my powiemy Ci jak możesz osiągnąć sukces.

Kontakt z nami

  • ul. Jana Pawła II 19, 36-100 Kolbuszowa
  • 17 770 72 77
  • www.kreatywny-marketing.pl