Social media

Co to są Social Media?

Wszystkie media społecznościowe mające na celu integrowanie swoich użytkowników i budowanie wspólnych relacji nazywane są Social Media. Łącznie z technologią mobilną umożliwiającą komunikację, media społecznościowe mają na celu wzbudzać zainteresowanie, a przede wszystkim aktywność użytkowników. Wybierając Social Media na promocję strony internetowej w łatwy i szybki sposób można wypromować dowolną usługę lub produkt.  

Przy wykorzystaniu Social Media Marketing jesteśmy w stanie wejść w interakcję z potencjalnym klientem. Za pomocą dostępnych środków komunikacji stworzymy profil Twojej działalność na wybranym serwisie społecznościowym, na którym systematycznie będą pojawiać się treści tematycznie dopasowane do oferowanej usługi lub produktów. Wybierając kolejny kanał do promocji Twojej marki jakim jest Social Media sprawisz, że staniesz się ogólnodostępny i wzbudzisz zaufanie Twoich klientów.

Etapy współpracy:

  • Opracowanie strategii działania
  • Pojawienie się profilu w serwisach społecznościowych 
  • Aktywne prowadzenie interakcji z użytkownikami
  • Zdobywanie nowych fanów poprzez atrakcyjną treść
  • Tworzenie kampanii reklamowych 
  • Organizowanie konkursów wzbudzających zainteresowanie i aktywność

Wykorzystując wszystkie narzędzia marketingu i tworząc na nich fanpage możemy wykreować wizerunek Twojej firmy, by następnie skutecznie angażować fanów do działania. Poprzez dodawanie postów, dzięki ich polubieniom oraz udostępnianiu jesteśmy w stanie sprawić, że Twoja strona zdobędzie popularność, która przełoży się na wzmożony ruch i zyski. Odpowiednie zarządzanie profilem społecznościowym, które rozumie się poprzez atrakcyjne treści, kreatywne pomysły oraz poświęcony czas sprawi, że Social Media zamieni się w kolejne źródło Twojego dochodu. Stały i bezpośredni kontakt z użytkownikami będzie podstawą do budowania trwałej relacji opartej na lojalności i zaufaniu. Tym właśnie są media społecznościowe, które tworzą wokół siebie fanów i dzielą się z nimi informacjami o polubionej przez nich stronie.  

O nas

Kreatywny-Marketing.pl to zespół, który działa w środowisku internetowym. Tworząc dla szerokiej grupy odbiorców zdobyliśmy cenne doświadczenie w każdej dziedzinie. Zaangażowanie i umiejętności pomagają nam w znalezieniu najlepszych rozwiązań w marketingu i technologii internetowej. Chcąc rozpocząć z nami współpracę, przedstaw nam swoje oczekiwania, a my powiemy Ci jak możesz osiągnąć sukces.

Kontakt z nami

  • ul. Jana Pawła II 19, 36-100 Kolbuszowa
  • 17 770 72 77
  • www.kreatywny-marketing.pl