Copywriter

Poszukujemy osoby na stanowisku copywriter do tworzenia tekstów o różnorodnej tematyce. Jeśli lubisz tworzyć dużej ilości tekstów zgłoś się do nas i pochwal się swoimi umiejętnościami. Czekamy na Twoje zgłoszenie. 

Wymagania: 
- bardzo dobra znajomość ortografii i gramatyki języka polskiego
- komunikatywność
- umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:
- opracowywanie artykułów na blogi
- tworzenie opisów produktów oraz kategorii produktowych
- tworzenie opisów stron na potrzeby katalogów
- sprawdzanie treści pod względem błędów ortograficznych i językowych
- opracowywanie artykułów na strony internetowe

Bardzo prosimy o przesyłanie CV na adres praca@kreatywny-marketing.pl  w formacie pdf, w którego nazwie proszę wykorzystać schemat: imię_naziwsko.pdf w temacie wpisz Copywriter.
Dodatkowo prosimy o dołączenie próbki tekstu w notatniku, którego długość będzie wynosiła od 1500-200 0 znaków. Tematem wykonywanego tekstu jest opis gwiazdki z nieba. 

W CV w formacie prosimy o dodanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

O nas

Kreatywny-Marketing.pl to zespół, który działa w środowisku internetowym. Tworząc dla szerokiej grupy odbiorców zdobyliśmy cenne doświadczenie w każdej dziedzinie. Zaangażowanie i umiejętności pomagają nam w znalezieniu najlepszych rozwiązań w marketingu i technologii internetowej. Chcąc rozpocząć z nami współpracę, przedstaw nam swoje oczekiwania, a my powiemy Ci jak możesz osiągnąć sukces.

Kontakt z nami

  • ul. Jana Pawła II 19, 36-100 Kolbuszowa
  • 17 770 72 77
  • www.kreatywny-marketing.pl